Mājražotājus un amatniekus aicina Ozolaines pagasta svētku tirdziņš “Lobs Lobam”

Publicēts 29.07.2019

2019. gada 10. augustā ozolainiešus, kaimiņus, kā arī tuvus un tālus ciemiņus aicina Ozolaines pagasta svētki, kas šoreiz veltīti pagasta 80 gadu jubilejai. Svētku programma sāksies jau 9. augustā ar fotogrāfa un elektroniskās mūzikas mākslinieka Valērija Prokofjeva fotogrāfiju izstādes “Pa manām bērnības takām” atklāšanu, kā arī jaunā mūzikas albuma prezentēšanu. Savukārt vakara turpinājumā notiks pagasta jubilejai veltītās filmas “Mēs kā zīles ozolā” pirmizrāde. Bet sestdien visas dienas garumā jau no plkst. 10:00 svētki turpināsies ar dažādām sacensībām, sportiskām aktivitātēm, savukārt 15.00 notiks oficiālā svētku atklāšana, kam sekos komandu sporta spēles, dažādas radošās darbnīcas, kulinārijas meistarklases un interesanti piedzīvojumi līdz pat vakaram. Pagasta svētku vakara programmu iezīmēs amatierkolektīvu uzstāšanās, bet vakara noslēgumā- latgaliešu grupas “Latgales dāmu pops” koncerts. Ja laikapstākļi šajā dienā būs labvēlīgi, sagaidīsim vakara īpašo pārsteigumu- gaisa balonu, kas “vizinās” svētku apmeklētājus, paceļot tos kādu brīdi augšā.

Laika posmā no 15:00-19:00 svētku programmas norises vieta būs teritorija pie Ozolaines Tautas nama. Laikā, kad notiks visaktīvākā rosība, par prieku pasākuma apmeklētājiem darbosies arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs Lobam”. Būsim priecīgi par ikvienu tirgoties gribētāju, kas ar savām rokām un savu darbu rada garšīgas, skaistas, veselīgas, interesantas, saimniecībā noderīgas lietas gan lieliem, gan maziem, gan ikdienai, gan svētkiem, jo Rēzeknes novada ražotāji ir mūsu lepnums, ko ar prieku sagaidīsim arī mūsu svētkos.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2019. gada 7.augustam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams šeit, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas lūguma pa e-pasta adresi info@ozolaine.lv. Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams šeit, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas lūguma pa e-pasta adresi: info@ ozolaine.lv. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz adresi info@ozolaine.lv vai personīgi Ozolaines pagasta pārvaldē pie lietvedes (adrese: “Lazdas”, Balbiši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads). Pieņemšanas laiks katru darba dienu plkst. 8:00-16:30

Tirdziņu organizē Ozolaines pagasta pārvalde.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Santa Ostaša, Ozolaines TN vadītāja

Afisa_png

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0