Lendžu pagasta ansamblis piedalījās II Vislatvijas senioru sadziedāšanās svētkos

Publicēts 25.08.2020

Aizvadītajā sestdienā, 22.augustā, Lendžu Kultūras nama senioru vokālais ansamblis “Omammas” devās uz Koknesi, lai piedalītos II Vislatvijas senioru sadziedāšanās svētkos. Pasākuma gaitā tika gūtas patīkamas emocijas, sajūtot kopā dziedāšanas prieku. Ansamblim bija iespēja ne tikai vienoties kopīgās dziesmās ar citiem ansambļiem, bet arī parādīt sevi, uzstājoties ar jestru latgaliešu tautasdziesmas apdari, iekustinot un sajūsminot visus svētku dalībniekus un skatītājus, kas atzinīgi novērtēja uzstāšanos ar gariem aplausiem un pozitīvām atsauksmēm visas dienas garumā.

Pateicamies Lendžu pagasta pārvaldei par rasto iespēju piedalīties šajos brīnišķīgajos svētkos!

Ansambļa “Omammas” dalībnieces un vadītāja Alise Meļko
Foto Alise Meļko

IMG_4449

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0