Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltītais Rēzeknes novada svinīgais svētku pasākums notiks Bērzgalē

Publicēts 13.11.2019

Katram novadam ir savs stāsts par Latvijas lepnumu. Latvijas valsts svētku priekšvakarā 15. novembrī Bērzgales pagasta kultūras namā notiks svinīgais pasākums, lai godinātu tos Rēzeknes novada iedzīvotājus, kurus kaimiņi, darbabiedri, līdzgaitnieki, draugi pamatoti sauc par savu Latvijas lepnumu – ciema, pagasta vai novada lepnumu. Tos, kuri ar darbu, talantu, profesionalitāti, attieksmi sniedz savu vērtīgu artavu, nozīmīgu ieguldījumu novada un Latvijas valsts veidošanā un stiprināšanā.

Pretendentus Atzinības rakstiem izvirzīja Rēzeknes novada pagastu pārvaldes, Rēzeknes novada domes deputāti, novada pašvaldības izpilddirektors, pašvaldības administrācijas nodaļu vadītāji, pašvaldības iestāžu vadītāji, pašvaldības kapitālsabiedrību valdes locekļi, Rēzeknes novada uzņēmēju konsultatīvā padome, kā arī pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes. Iesniegtos pieteikumus vērtēja ar Rēzeknes novada domes lēmumu izveidotā Apbalvošanas komisija, kuras sastāvā ir Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietniece, izpilddirektors un domes pastāvīgo komiteju vadītāji.

Šogad Atzinības raksts – Rēzeknes novada augstākais apbalvojums – tiks pasniegts 40 iedzīvotājiem sešās nominācijās – Sabiedriskā aktivitāte (6 nominanti), Izglītība, zinātne un sports (5), Ekonomika un tautsaimniecība (3), Kultūra (8), Veselības aprūpe un sociālais darbs (3), Darbs pašvaldībā (15). Nominantiem tiks dāvinātas arī Latvijas Bankas kolekcijas sudraba monētas.

Svinīgajā koncertā uzstāsies Rēzeknes novada jauktais koris “Ezerzeme” un jauniešu vokālās studijas “Skonai” jaunākā un vidējā grupa, Vērēmu pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kūzuls” un īpašā viešņa – dziedātāja, soprāns, konkursa Ineses Galantes talanti 2018. gada uzvarētāja Ilze Grēvele-Skaraine.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.