Jaunieši tiek aicināti pieteikties neformālajām apmācībām par uzņēmējdarbību

Publicēts 12.06.2020

Kā jau ierasts, katru gadu jauniešiem ir iespēja piedalīties neformālajās apmācībās “Kļūsti par uzņēmēju 4”, kas šogad norisināsies ceturto gadu pēc kārtas. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu.

Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm. Tā ir vienreizēja iespēja jauniešiem no 16 līdz 20 gadu vecumam iepazīties tuvāk ar uzņēmējdarbību, iegūt jaunus draugus un kontaktus, uzzināt, kā tas – ir būt uzņēmējam, kā arī aprunāties ar esošiem uzņēmējiem, lai uzzinātu visas nianses, kas jāzina uzsākot savu uzņēmējdarbību.

Pieteikties neformālajām apmācībām ir iespējams līdz 1. jūlijam. Šogad apmācības norisināsies Lūznavas pagasta “Priedkalnēs”, viesu mājā pie Ismeru – Žogotu ezera, ievērojot visus Covid-19 drošības psākumus. Precīzu atrašanās vietu var aplūkot nolikumā.

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu (IUK) komercdarbības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Dalībniekiem jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa līdz 1. jūlijam uz e-pastu maija.hartmane@rezeknesnovads.lv. Apmācību pieteikuma anketa pieejama šeit.

Vietu skaits ierobežots.

Informācijai: Sanita Zunda 25740422, sanita.zunda@rezeknesnovads.lv vai Maija Hartmane 29110372, maija.hartmane@rezeknesnovads.lv

Maija Hartmane, IUK komercdarbības speciāliste

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0