Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa rezultāti

Publicēts 05.01.2021

Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātais konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu biedrībām un nodibinājumiem jaunatnes iniciatīvu projektiem. Kopumā tika iesniegti 8 projektu pieteikumi, no kuriem trim aktuālākajiem un oriģinālākajiem piešķirts finansējums ar kopējo summu 2860.00 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā iesniegtas dažādu aktivitāšu idejas – veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana (inventāra iegāde “Vīru skolai”, mobings skolā, gleznu veidošana, orientēšanās aktivitātes, foto un video izaicinājumi, vizītes pie Rēzeknes novada uzņēmējiem, tikšanās ar politiķiem, ziemas prieku festivāla organizēšana, jauniešu deju kolektīvu konkurss) aktīvā atpūta Rēzeknes novadā un jauniešu sociālā iekļaušana.

Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti līdz 2021. gada 1. jūnijam, īstenošanas termiņš var mainīties atkarībā no valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Konkursa rezultāti

Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists