Izsludināta pieteikšanās Latgales Tūrisma Gada balvai 2019

Publicēts 14.10.2019

Tuvojoties gada izskaņai, tiek izsludināta pieteikšanās Latgales reģiona Tūrisma Gada balvai 2019. Šogad gada balva tiks pasniegta jau piekto reizi, un svinīgā ceremonija norisināsies 8. novembrī Krāslavas pils kompleksa staļļos (Pils iela 10, Krāslava). Pirms svinīgās ceremonijas noritēs arī Latgales tūrisma Gada konference, kur atskatīsimies uz jau paveikto un vēl plānoto. Kā ik gadu konferencē piedalīsies dažādu jomu tūrisma nozares profesionāļi, iepazīstinot ar nozares aktualitātēm Latvijas un pasaules mērogā.

Aicinām pieteikt Latgales Tūrisma gada balvas pretendentus sešās nominācijās:

  • Tūrisma profesionālis (pasniedz Tūrisma informācijas centram vai individuālajam komersantam)
  • Labākā tūristu mītne pilsētā;
  • Labākā tūristu mītne laukos;
  • Labākais jaunais tūrisma objekts;
  • Inovatīvākais tūrisma produkts Latgalē;
  • Lolitas Kozlovskas izcilības balva tūrismā (pasniedz tūrisma jomas profesionālim, kas sniedzis vērā ņemamu ieguldījumu sava reģiona vai visas Latgales tūrisma jomas attīstībā).

Pieteikuma anketu var aizpildīt elektroniski Word dokumentā (pielikumā) vai aizpildīt elektroniski klikšķinot uz tiešsaistes anketas šeit.

Anketas tiks pieņemtas līdz 2019. gada 30. oktobrim.

Gada balvas nolikums

Biedrība LRTA “Ezerzeme”
latgale.travel

Tel.: 27853695.

No kreisās tūrisma profesionālis Edgars Kluss, Simpātiju balvas 2018 saņēmējs Aivars Mackevičs, Krāslavas Tūrisma informācijas centra vadītāja Tatjana Kozačuka un Latgales Tūrisma asociācijas dibinātāja Līga Kondrāte Latgales Tūrisma Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonijā.No kreisās Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Ligita Harčevska un literāte Anna Rancāne Latgales Tūrisma Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonijā.

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0