IN MEMORIAM. Lilita Kudrjavceva (17.08.1963. – 22.10.2020.)

Publicēts 23.10.2020

“Klusums,
tevis vairs nav,
tikai atmiņas,
kas aizkustina dvēseli,
vārdi, kas nepateikti, – skan.” 

Rudenīgais 22. oktobris atnesa sēru vēsti, gājputniem līdzi Mūžībā devusies Lilita Kudrjavceva, Mākoņkalna pagasta bibliotēkas vadītāja. Mākoņkalna pagasta bibliotēkā Lilita strādāja kopš 1998. gada. Savu darbu vienmēr veica ar augstu atbildības sajūtu, spēja saprasties ar visa vecuma cilvēkiem, bija komunikabla, pašaizliedzīga. Lilita bija cilvēks, uz kuru vienmēr varēja paļauties jebkurā brīdī, jebkurā dzīves situācijā.

1981. gadā pabeigusi Rēzeknes internātskolu, uzsāka patstāvīgu darba ceļu. Lielākā darba mūža daļa – 22 gadi, nostrādāti Mākoņkalna pagasta bibliotēkā. Nebūdama diplomēts speciālists, Lilita vienmēr izrādīja interesi par profesionālo pilnveidi. Bija aktīva, atsaucīga un izpalīdzīga kolēģe. Pievilcīgas, gaišas, mājīgas un draudzīgas bibliotēkas tēls ir izveidojies pateicoties bibliotēkas vadītājas izdomai, rosībai un darbam, kuru Lilita veica no visas sirds. Viņai piemita augsta motivācija, strādāja un mācījās līdz pēdējam brīdim.

2016. gadā apbalvota ar Rēzeknes novada pašvaldības Atzinības rakstu nominācijā Kultūra – par profesionāla, godprātīga un radoša darba devumu sava novada un valsts labā.

Mūsu atmiņās Lilita paliks kā cilvēks ar plašu sirdi un smaidu pāri visam.

Skumju brīdī līdzi jūtam Lilitas ģimenei, dēlam Aleksandram, vīram Vasīlijam un visai piederīgo saimei.

Rēzeknes novada pašvaldības kultūras nodaļa,
Mākoņkalna pagasta pārvalde

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0