Dekoratīvie koka žogi eksportam top Griškānu pagastā!

Publicēts 06.03.2015

Pagājušā gada nogalē Rēzeknes novada Griškānu pagastā uzsāka darbu SIA Gravtex jaunā dekoratīvo koka žogu un sienu paneļu ražotne. Uzņēmuma ražošanas direktors Juris Bļinkovs atzīmē, ka galvenais noieta tirgus ir paredzēts ārpus Latvijas.

SIA Gravtex ražo nekrāsotus žogus – žogus no priedes koka un žogus no bērza saplākšņa, kā arī dekoratīvos sienu paneļus. Pēc pircēju pasūtījuma žogiem tiks izstrādāts individuāls dizains, kuru iespējams realizēt, izmantojot gravēšanas – frēzēšanas iekārtu (CNC). Tiks ražoti paneļu tipa žogi, kuri tiks realizēti izjauktā veidā, sakomplektēti un iepakoti. Gan koka žogus, gan arī saplākšņa žogus ir iespējams izgatavot ar vienādu dizainu un nokrāsojot tie izskatīsies vienādi, tomēr saplākšņa žogiem ir vairāk labo īpašību un priekšrocību salīdzinājumā ar koka žogiem. Izgatavotie žogi ir paredzēti māju, vasarnīcu, lauku sētu un citu ēku norobežošanai. Žogu paneļi sapakotā veidā nonāks pie pircēja, paneļu montāžu varēs veikt arī pats klients pēc pievienotās montāžas instrukcijas-shēmas un veikt krāsošanas darbus sev vēlamā krāsā.

Uzņēmums Gravtex dibināts 2012. gadā, tas veiksmīgi realizējis Lauku atbalsta dienesta (LAD) atbalsta projektu pasākumā „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)”, rekonstruējis ražošanas telpas, iegādājies jaunas kokapstrādes iekārtas, tai skaitā augsti tehnoloģisku gravēšanas – frēzēšanas iekārtu, un radījis septiņas jaunas darba vietas Rēzeknes novadā. „Mūsu idejas pamatā ir augsta kvalitāte un saprātīgas cenas. Ejam tirgū ar mūsdienīgiem, praktiskiem un daudzveidīgiem koka žogiem un paneļiem, piedāvājam plašu produktu klāstu – sākot no visvienkāršākajiem līdz pat visinteresantākajiem dekoratīvajiem žogiem, kā arī skaistiem sienu paneļiem. Izgatavosim koka žoga posmus pēc individuāla pasūtījuma un atbilstoši klientu vēlmēm,” saka Juris Bļinkovs.

Lai gan pamata produkcija SIA Gravtex ir dekoratīvie žogu un sienu paneļi, papildus  ir pieejami arī CNC koka apstrādes pakalpojumi – kokgriezumi, interjera un eksterjera dekorācijas, radiatora režģi, dārza mājiņas, koka norādes un stendi, koka zīmju dēļi, koka rāmji, līstes, mēbeles, iespējams pasūtīt arī vienkāršākus koka izstrādājumus. Nesen ir prezentēta mājas lapa www.gravtex.eu, kur iespējams apskatīties produkcijas katalogu un veikt pasūtījumu pie uzņēmuma speciālistiem.

“Dizains ieņem lielu nozīmi katra cilvēka dzīvē. Uz āru vērsta, sakārtota vide pilnveido un ceļ katra indivīda pašapziņu,” uzskata SIA “Gravtex” kolektīvs.

Aleksandrs Eiduks

IMG_0802q 2013-06-02_18.07.56 2015-02-06 16.22.34 20150225_093919 20150305_161913 bilde 004

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0