Bērnu un jaunatnes sporta skola īstenojusi jaunu projektu “Rēzeknes novada bērnu un jauniešu sporta skolas basketbola formu un aprīkojuma iegāde”

Publicēts 29.10.2014

Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu un jauniešu sporta skola realizējusi Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektu Nr. 13-01-LL23-L413201-000034 pasākumā „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veidošana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” — “Rēzeknes novada bērnu un jauniešu sporta skolas basketbola formu un aprīkojuma iegāde”. Projekta mērķis bija iegādāties jaunas sporta formas un aprīkojumu basketbolā, izveidojot kvalitatīvas un dažādotas brīvā laika pavadīšanas iespējas BJSS bērniem. Pateicoties šim projektam, bērni piedalās dažādās basketbola sacensībās, kā arī Latvijas Basketbola Savienības organizētajās basketbola sacensībās, pilnveido savas prasmes un iemaņas, komunicējot savā starpā un gūstot pozitīvas emocijas.

Projekts iesniegts biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” attīstības stratēģijas rīcībā „Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem”. Projekta kopējās izmaksas – 7623 EUR, līdzfinansējums projektam – 1323 EUR.

Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu-jaunatnes sporta skola ir Rēzeknes novada pašvaldības dibināta izglītības iestāde, kuras uzdevums ir profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu īstenošana dažādos sporta veidos.

Arnitai 019 (1072 x 804)