Bērni un skolēni saņems Ziemassvētku dāvanas

Publicēts 06.12.2020

Rēzeknes novada pašvaldība šajā neparastajā un sarežģītajā laikā bērniem sarūpēs Ziemassvētku dāvanas – saldumu pakas.

Dāvanu 5,00 eiro apmērā saņems ikviens Rēzeknes novadā deklarētais bērns no dzimšanas līdz 9. klasei (ieskaitot) un  visi bērni, kuri mācās Rēzeknes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās (līdz 9. klasei, ieskaitot), taču ir deklarēti citās administratīvajās teritorijās.

Ziemassvētku dāvanas plānots piegādāt no 14.-18. decembrim.

Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, par Ziemassvētku dāvanu pasniegšanu vai nodošanu bērniem un skolēniem vienosies atbildīgie speciālisti un iestāžu vadītāji.

Jautājumos par dāvanu piegādi deklarēto bērnu vecāki griežas pagastā, kurā ir deklarēti, vai izglītības iestādēs, kuras apmeklē Rēzeknes novadā nedeklarētie bērni.Ziemassvetku_davanas