Aicinām uz pasākumu “Sikspārņu nakts Rāznas Nacionālajā parkā”!

Publicēts 09.06.2017

Dabas aizsardzības pārvalde aicina apmeklēt pasākumu “Sikspārņu nakts Rāznas Nacionālajā parkā”, kas norisināsies šī gada 15. jūnijā Rēzeknes novada Kaunatā.

Pulcēšanās Kaunatas jauniešu centrā “Kontaktligzda” Kaunatā, Rāznas ielā 36, plkst. 20.30. Ieklausīsimies sikspārņu pētnieka Gunāra Pētersona stāstos par neparasto zīdītāju, noskaidrosim kur tie ziemo, un kas jāievēro, apsaimniekojot sikspārņu apdzīvotas ēkas. Cik daudz to ir un kādi mīti apvij sikspārņus, kur sikspārņi barojas un kas tiem raksturīgs – arī par to uzzināsiet, ja apmeklēsiet pasākumu.

Pasākuma programmā prezentācija un izzinoša ekskursija uz sikspārņu mītnes un barošanās vietām, radoša darbnīca.

Jāpiezīmē, ka Rāznas Nacionālā parka teritorijā daudzas vietas ir piemērotas sikspārņiem, tostarp Kaunatas ezera apkārtne un Kaunatas baznīcas ēka. Te mīt Eiropā aizsargājamu sugu dzīvnieki – Natūza sikspārņi un dīķu naktssikspārņi.

 

 

Regīna Indriķe,
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas Dabas izglītības centra vadītāja

Mob. tel. LMT +371 29139677 regina.indrike@daba.gov.lv

afisa_siksparni

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0