Aicinām pieteikties jauno ģimeņu konkursā!

Publicēts 28.06.2019

Šovasar pirmo reizi Rēzeknes novada svētki norisināsies novada pašvaldības pagastu teritorijās. Viens no pasākumiem būs Ģimenes svētki – Jauno ģimeņu konkurss “Būt kopā!”, kas notiks 20. jūlijā Kaunatā, Kaunatas pagastā. Svētku ideja ir atbalstīt tradicionālās ģimenes vērtības un apliecināt, ka stipra ģimene ir mūsu tautas spēka un laimīgas nākotnes pamats.

Jauno ģimeņu konkursā drīkst piedalīties jaunās ģimenes (līdz 30-35 gadu vecumam, kur viens no vecākiem var arī pārsniegt šo vecumu)

Jauno ģimeņu konkursa atklāšana notiks pl.14.00 uz lielās skatuves pie Kaunatas pagasta ēkas. Pēc atklāšanas norisināsies Jauno ģimeņu konkursa aktivitātes –  iepazīstināšana ar konkursa dalībnieku sagatavotajām vizītkartēm, ģimeņu sasniegumu izstāde – prezentācija “Mūsu sasniegumi”, ģimenes atklās savu noslēpumu tradicionālā ēdiena pagatavošanā, kā arī dažādās sportiskās un intelektuālajās aktivitātēs izstaigās Lielo ģimenes stafeti.

Vakarpusē, pl.17.00 visas ģimenes tiks suminātas un sveiktas Rēzeknes novada svētku koncertā, atzīmējot ģimenes, piešķirot tām titulus Radošākā ģimene, Aktīvākā ģimene, Talantīgākā ģimene, Stiprākā ģimene, Saliedētākā ģimene, Draudzīgākā ģimene, Jautrākā ģimene, Gudrākā ģimene utt.

Aicinām Rēzeknes novada ģimenes pieteikties šim skaistajam notikumam Rēzeknes novadā! Gaidīsim pieteikumus no ğimenēm vēl līdz 4. jūlijam. Piesakies pats vai piesaki kādu jauno ğimeni. Atsūtiet arī īsu aprakstu par ğimeni, kontakttālruni vai e-pastu. Tiekamies 20. jūlijā Kaunatā, Rēzeknes novadā!

Būt kopā!

Guntars Skudra,
Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs

T.646 07201,  T.+37129495624  e-pasts: Guntars.Skudra@saskarsme.lv  izglitiba@saskarsme.lv

Konkursa nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0