Aicina “Uzņēmēju dienas Latgalē ’2018″

Publicēts 10.09.2018

Jau ceturto reizi norisināsies ikgadējais pasākums “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”, kas notiks 21. septembrī no 10.00 līdz 18.00 un 22. septembrī no 10.00 līdz 17.00 Latgales vēstniecībā GORS. Kā ierasts, ar sava novada interesantākajiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem piedalīsies Latgales novadu pašvaldības.

Novadu kopstendos būs atrodama informācija par iespējām, ko sniedz novadi to iedzīvotājiem un viesiem, rodamas idejas par tepat Latvijā esošām tūrisma un apskates vietām, iespēja apskatīt un nobaudīt novadiem raksturīgo mājražotāju produkciju, kā arī uzzināt par novados strādājošiem lieliem un veiksmīgiem uzņēmumiem.

Īpaši aicinām apmeklētājus, kam aktuāls nodarbinātības jautājums. Par iespējām vietējā darba tirgū informēs SIA CV-Online Latvia un Nodarbinātības valsts aģentūra, sniedzot konsultācijas par vairākiem simtiem vakanču turpat Rēzeknē un Latgales reģionā. Ikviens apmeklētājs izstādē varēs iepazīties arī ar reģiona uzņēmumiem – darba devējiem, kas piedāvā gan pastāvīgas darbavietas, gan prakses iespējas skolēniem un studentiem.

“Uzņēmēju dienu Latgalē 2018” ietvaros 21. septembrī plkst. 12.00 norisināsies biznesa forums par Latgales reģiona attīstības iespējām: biznesa vidi, efektivitāti un konkurētspēju. Īpaši akcentētas būs tādas problēmas kā demogrāfija, izglītība un darbaspēka trūkums. Uzņēmējiem būs iespēja piedalīties tīklošanās spēlē “Spidernet”, kas attīsta prasmi īsi un kodolīgi iepazīstināt ar sevi, savu produktu un uzņēmumu.

Savukārt 22. septembrī apmeklētājus priecēs krāšņa kultūras programma, dažādi konkursi un loterijas, degustācijas un citas aktivitātes.

Uz tikšanos “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”!

Programma

Ilze Brice,