Aicina seminārs jauniešiem par starptautiskās sadarbības iespējām

Publicēts 07.04.2015

Piektdien, 10.aprīlī, Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē norisināsies seminārs jauniešiem un jaunatnes lietu speciālistiem par starptautiskiem sadarbības projektiem, to sagatavošanu un ieviešanu. Semināra ietvaros Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras speciālisti stāstīs par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kā arī informēs par jauniešu informācijas tīkla Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portāla sniegtajām iespējām.

Dalībniekiem būs iespēja arī dzirdēt labās prakses pieredzes stāstu sekmīga jaunatnes projekta īstenošanā, kā arī saņemt praktisku informāciju par projektu pieteikumu veidlapu aizpildīšanu.

Dalība seminārā ir bez maksas. Sākums plkst. 11.30. Tam pieteikties var elektroniski – http://ejuz.lv/33k līdz 10. aprīļa plkst. 9.00.

Jāatzīmē, ka organizācijām un uzņēmumiem programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros ir iespēja veidot neformālās izglītības jaunatnes jomas projektus un pieteikties finansējuma saņemšanai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā mobilitātes projektos, stratēģisko partnerību projektos jaunatnes jomā un atbalsta jaunatnes politikas reformu projektos. Šogad jaunatnes jomas projektus programmā „Erasmus+: Jaunatne darbībā” varēs iesniegt 3 reizes.

LR Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas īstenošanu Latvijā, savukārt Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošinās programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem izglītības un apmācības jomā vairāk var uzzināt www.viaa.gov.lv sadaļā „Erasmus+”. Savukārt par jaunatnes jomas projektiem – www.jaunatne.gov.lv.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

 Semināra programma

 

Kontaktinformācija: 
Laura Ieviņa, ”Europe Direct” informācijas centra Austrumlatgalē vadītāja, Atbrīvošanas aleja 95, Rēzekne, LV 4601 T. 26677532

LOGO_Erasmus

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0