12. oktobrī notiks seminārs par nodibinājuma „LEARN” projektu konkursa nosacījumiem

Publicēts 10.10.2017

Ceturtdien, 12. oktobrī pl.10:00 Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Atbrīvošanas alejā 95A, lielā zāle) notiks seminārs par nodibinājuma „LEARN” izsludinātā projektu konkursa „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” nosacījumiem. Seminārā  tiks sniegti arī skaidrojumi par projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanu. Tiem, kuri vēl tikai plāno uzsākt saimniecisko darbību, seminārā būs iespēja saņemt vērtīgu informāciju lēmuma pieņemšanai par savām interesēm atbilstošākas uzņēmējdarbības formas izvēli.

Semināram jāpiesakās, zvanot 26543286 vai rakstot uz e-pastu: learn@rezeknesnovads.lv

Semināra programma

Laiks

Tēma

Lektors

10:00 – 11:30 Finansējuma piesaistes iespējas un nosacījumi uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nodibinājuma „LEARN” izsludinātā atklātā projektu konkursa ietvaros.

Skaidrojumi par projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanu.

Daina Butlere

Nodibinājuma „LEARN” vecākā konsultante

11:30 – 11:45 Kafijas pauze
11:45 – 12:30 Galvenie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties saimnieciskās darbības formu. Ilze Degle